Öğrenci Koçlarımız ~ Yorum ve Tavsiyeler

Öğrenci Koçlarımızı Tanıyalım

Küçük dokunuşlarla büyük değişimler yapabilen öğrenci koçlarımızı tanıtmanın zamanı geldi. Bu sayfada yer alan değerlendirmelerde de görüldüğü gibi öğrenci koçlarımız, gerek yüz yüze derslerde gerekse de online koçluk derslerinde elde ettikleri başarılarıyla fark yaratmış durumdadır. O halde kısaca tanıyalım öğrenci koçlarımızı.

sertifikalı online öğrenci-yks-tyt-lgs koçu
Deneyimli online öğrenci koçlarımız; öğrenci koçluğu ve YKS koçluğu alanlarında sertifikalı eğitimler almıştır.
AdıÖğrenci & Eğitim Koçu S. Hoca.
Aldığı EğitimlerEğitim Koçluğu 120 saat + Öğrenci Koçluğu 60 saat + Zihin Haritası + Hızlı Okuma
Deneyim8 yıl dershane ve etüt merkezinde rehber öğretmenliği (devam etmektedir)
Online Koçluk Deneyimi Online öğrenci koçluğu ve tercih danışmanlığı yaptığı 21 öğrenci ve yüz yüze öğrenci koçluğu yaptığı 33 öğrenci. (Eylül 2022-Temmuz 2023 arası)
AdıÖğrenci Koçu Z. Hoca
Aldığı EğitimlerÖğrenci Koçluğu 60 saat.
Deneyim6 yıl dershane ve etüt merkezinde rehber öğretmenliği (devam etmektedir)
Online Koçluk DeneyimiOnline öğrenci koçluğu ve tercih danışmanlığı yaptığı 4 öğrenci ve yüz yüze koçluk yaptığı 23 öğrenci. (Eylül 2022-Temmuz 2023 arası)

YKS Online Koçluk Paketlerimizi Satın Alan Öğrencilerimizin Değerlendirmeleri

Öğrenci koçlarımızın bilgi ve becerileri, öğrencilerimizin inanmışlık ve gayretleriyle harmanlanınca ne güzel sonuçlar aldık, mutlu olduk. Öğrencilerimizin memnuniyetini ve bizim mutluluğumuzu, öğrencilerimizden gelen yorumların birkaçını yayımlayarak sizinle paylaşmak isteriz. Şimdi, online YKS koçluk dersleri alan öğrencilerimizin takdir ve memnuniyetini kendi mesajlarıyla ifade edelim:

“Her şey sizin sayenizde, benim için bir dönüm noktasıydınız. Size nasıl teşekkür etsem bilmiyorum. İyi ki varsınız.” (C. U.) (Psikoloji bölümünü kazandı-2023)

“Benim bu hayattaki en büyük şansım, en büyük destekçim siz oldunuz. Zorluklarla nasıl savaşacağımı sizden öğrendim. Emekleriniz için teşekkür ederim.” (A) (Sosyoloji bölümünü kazandı-2023)

“Çok değerli S. öğretmenim, YKS gibi zorlu sınav sürecinde yanımda olduğunuz için ben bıraksam bile sizin beni bırakmayışınız için çok teşekkür ederim.” (B.C.S.) (Hukuk bölümünü kazandı-2023)

“Hayatta bazen iyi ki demek de var. Dönemin en zor günlerinde her türlü desteğini esirgemeyen, hep yanımda olan, yapacağıma inanan ve beni inandıran en büyük destekçim.” (M.I.)(İlahiyat bölümünü kazandı 2023)

“Bu zaman kadar tanıdığım en mükemmel hocalardan birisiniz. Hem öğretmen hem arkadaş oldunuz bize. Tüm emekleriniz için teşekkür ederiz.” (E.C.)(Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazandı-2022)

“Hayatımın en zor döneminde bana o kadar yardımcı oldunuz ki buraya ne yazsam yetmez. Her şey için teşekkür ederim.” (D.B.)(Coğrafya bölünümü kazandı-2022)

“Tercih zamanı çok yardımcı oldunuz. Sizi sık sık rahatsız ettim. Siz olmasaydınız nasıl yapardım, bilmiyorum. Tekrardan teşekkür ederim.” (E.Ç.) (Ebelik bölümünü kazandı-2023)

Belki de sıradaki teşekkür mesajı seninki olacaktır. Online YKS sınav koçluğu paketlerimizle öne geç!

Sıra SENde! Şimdi En Doğru Zaman! Haydi! Ön görüşme formunu doldur, tanışalım. Sen hedeflerine doğru mesafe alırken öğrenci koçumuz da yoldaki kılavuzun olsun.

>> Paylaşmak, değer vermektir! TwitterFacebookPinterestTelegramWhatsapp


Sayfa Kütüğü
Başlık/Link: Öğrenci Koçlarımız ~ Yorum ve Tavsiyeler
Özet: Online öğrenci koçluğundaki grurumuzu ve mutluluğumuzu, öğrencilerimizden gelen yorumların birkaçını yayımlayarak sizinle paylaşmak isteriz.
Konum: SisalKoçluk » Öğrenci Koçlarımız ~ Yorum ve Tavsiyeler