Online LGS Koçluk Paketleri ve LGS Koçluk Fiyatı

SisalKoçluk online LGS sınav koçluğu paketleri ve deneyimli online LGS koçuyla yanı başında. Ortaokul ara sınıf öğrencileri ile özellikle 8. sınıf öğrencilerine ve velilerine çağrımız var: LGS sınavına online sınav koçumuzla hazırlanın, kaygınızı değil, umudunuzu büyütün!

Online LGS koçu- LGS Sınav Koçluğu Paketleri
Online LGS koçu- LGS Öğrenci – LGS Sınav Koçluğu Paketleri

Nitelikli bir lisede okumak, üniversite sınavına hazırlanmak ve iyi bir bölüm kazanmak gibi önemli konularda belirleyici olan LGS sınavı hem öğrenciler hem de veliler için bir kilometre taşıdır. Haliyle, LGS sınavına hazırlanan öğrencilerde stres ve kaygı gibi sorunlar sınavdan alınacak puanı doğrudan etkiler.

LGS sınav adayını hedefe odaklamak, onu yolda tutmak, yaşayacağı kaygı vb. durumları lehine çevirmek, gerektiğinde motivasyon sağlamak ve doğru değerlendirmelerle gelişimini takip etmek için bir LGS sınav koçuna ihtiyaç duyulur.

Değerli Anne, Baba ve LGS adayı, SisalKoçluk online LGS koçluk paketleri ve deneyimli online LGS öğrenci koçuyla yanı başında. Aylık veya Dönemlik Online LGS Koçluk paketlerimizi inceleyin, ön görüşmemizi yapalım ve online LGS koçluk sürecimizi başlatalım…

 Online LGS koçluk paketini seç, sınav sürecini verimli ve doğru biçimde yürüt.

Online LGS Sınav Koçluğu Paketleri ve Fiyatları

Paket Adı1 Aylık Online LGS Sınav Koçluğu Paketi
KapsamıOnline LGS Sınav Koçluğu
İçerikÖğrencinin ihtiyacına göre koç ile beraber ön görüşmede belirlenecektir.
Ders SayısıHaftada 1 ders, toplam 4 ders. (Ön görüşme dersi dahil değildir)
Ders Süresi1 ders süresi 45-50 dakikadır. (İnternetten canlı ders)
Görüşme OrtamıGoogle Meet & Zoom (Cep telefonu, tablet veya PC ile bağlanabilirsiniz.)
Koçluk Paketi FiyatıPaket ücreti 1600TL. (Ders ücreti 400TL)
1 Aylık Online LGS Sınav Koçluğu Paketi
Paket Adı3 Aylık Online LGS Sınav Koçluğu Paketi
KapsamıOnline LGS Sınav Koçluğu
İçerikÖğrencinin ihtiyacına göre koç ile beraber ön görüşmede belirlenecektir.
Ders SayısıHaftada 1 ders, toplam 12 ders. (Ön görüşme dersi dahil değildir)
Ders Süresi1 ders süresi 45-50 dakikadır. (İnternetten canlı ders)
Görüşme OrtamıGoogle Meet & Zoom (Cep telefonu, tablet veya PC ile bağlanabilirsiniz.)
Koçluk Paketi FiyatıPaket ücreti 4200TL. (Ders ücreti 350TL)
3 Aylık Online LGS Sınav Koçluğu Paketi

LGS Nedir? Nasıl Bir Sınavdır?

LGS (Liselere Geçiş Sınavı), Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan liseye geçiş sınavı sistemidir. LGS, 8. Sınıf öğrencilerine uygulanan beceri temelli, mantık ve muhakeme yeteneğini ölçen bir sınavdır. Öğrenciler sınavdan aldıkları puan ile nitelikli okullar olarak bilinen ve sınav puanıyla öğrenci alan Fen Lisesi, Anadolu Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi türündeki liselere yerleşme hakkı elde ederler. LGS’ye girmeyen öğrenciler adrese dayalı olarak en yakın sınavsız öğrenci alan bir liseye kaydolur.

Online LGS sınav koçunu seç, sınavda öne geç! Haydi ön görüşmemizi yapalım!

LGS’de Hangi Dersler Sorulur?

8. sınıf öğretim programları esas alınarak hazırlanan LGS’de 6 temel dersten sınav yapılır: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Yabancı Dil ve Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi. LGS, 8. sınıfın sonunda aynı gün içinde (Pazar günü) iki oturum hâlinde yapılır.

Online LGS sınav koçluğu paketlerimizi incelediyseniz haydi şimdi ücretsiz ön görüşme talebinizi yollayın, size daha detaylı bilgi verelim. Ortaokul ara sınıf öğrencileri ile LGS sınavına hazırlanan 8. sınıf öğrencilerini bekleriz

SisalKoçluk online LGS sınav koçluğu paketleri ve deneyimli online LGS koçuyla yanı başında. LGS sınavına online koçumuzla hazırlanın, kaygınızı değil, umudunuzu büyütün! Online lgs koçu, online lgs sınav koçluğu, lgs online koçluk, lgs koçluğu canlı ders, lgs sınav koçluğu dersleri, 8. sınıf öğrenci koçu, lgs online koç, lgs koc, lgs öğrenci koçu, lgs sınav koçu online, lgs koçluk paketleri, lgs koçluk fiyatları

>> Paylaşmak, değer vermektir! TwitterFacebookPinterestTelegramWhatsapp


Sayfa Kütüğü
Başlık/Link: Online LGS Koçluk Paketleri ve LGS Koçluk Fiyatı
Özet: SisalKoçluk; online LGS sınav koçluğu paketleri ile yanı başında. Sınavına online LGS koçumuzla hazırlanın, kaygınızı değil, umudunuzu büyütün!
Konum: SisalKoçluk » Online LGS Koçluk Paketleri ve LGS Koçluk Fiyatı