Online YKS Koçluk Paketlerimiz ve YKS Koçluk Fiyatları – 2024

SisalKoçluk olarak online YKS öğrenci koçluğu, online YKS sınav koçluğu ve YKS koçluk canlı ders paketleri sunmaktayız. Bu sayfada, 2024 online YKS koçluk paketleri, YKS tercih danışmanlığı paketleri, koçluk seans süreleri, temel koçluk konuları, canlı ders araçları ve YKS koçluk paket fiyatlarıyla ilgili bilgiyi bulabilirsiniz.

Sisalkoçluk-online eğitim koçu, okul koçu, tyt koçu, yks koçu, lgs koçluk canlı ders
Online koçluk & YKS sınav koçluğu canlı görüşme örneği.
Online öğrenci & eğitim koçu, online yks koçu canlı ders
Online YKS-TYT-AYT koçluk paketlerimizle öne geçin!

YKS sınav koçluğu, öğrencilerin sınav başarılarını artırmak için profesyonel bir rehberlik hizmetidir. Bir YKS koçu, öğrencinin akademik güçlü ve zayıf yanlarını tespit eder, kişiye özel bir çalışma programı oluşturur ve sınav süreci boyunca öğrenciyi motive ederek destekler.

YKS sınav koçluğunda temel amaç, öğrencinin zamanını ve enerjisini en verimli şekilde kullanmasını sağlamaktır. Bunun için online YKS sınav koçu, öğrencinin ders çalışma alışkanlıklarını gözden geçirir, dikkatini toplama ve konsantrasyon tekniklerini geliştirir.

YKS online öğrenci koçlarımız, ayrıca deneme sınavlarıyla öğrencinin ilerlemesini takip eder ve geribildirim vererek gelişmesi için yol gösterir. Sınav kaygısı ve stresle başa çıkma konusunda da destek olur. Online YKS sınav koçlarımız, özgüven geliştirici çalışmalar yaparak öğrencinin motivasyonunu arttırır.

Böylece öğrenci kendine güvenerek sınava hazırlanır ve potansiyelini tam olarak kullanabilir. SisalKoçluk Online YKS koçluğu, doğru yöntemlerle öğrencinin hedeflediği başarıya ulaşması için yol gösteren kapsamlı bir rehberlik hizmetidir.

Online öğrenci koçluğu paketlerimizin yararlanıcı kitlesi, lise ara sınıf öğrencileri olabileceği gibi üniversite adayı olan lise son sınıf ve mezun öğrenciler de sınav hazırlığı döneminde online YKS sınav koçluğu paketlerimizden faydalanabilirler.

Başka bir ifadeyle öğrenci koçluğu programı; lisede okul başarısını artırma veya TYT-AYT-YDT sınav hazırlığını destekleyecek şekilde ihtiyaca göre planlanır. YKS online öğrenci koçluğu, TYT koçluğu, AYT sınav koçluğu türündeki online sınav koçluk programları, öğrenci koçlarımızın uzmanlık alanı içinde yer almaktadır.

Online YKS sınav koçluğu dersleri (YKS koçluk canlı dersleri) genellikle akşam saatlerinde çevrimiçi, görüntülü ve birebir olarak koç ile öğrenci arasında gerçekleşir. Koç ve öğrencinin müsait olması durumunda hafta içi mesai saatlerinde veya hafta sonlarında da online öğrenci koçluğu seansları yapılabilir.

Online YKS sınav koçumuz, ilk canlı derste öncelikli olarak öğrencinin hedeflerini ve önceliklerini belirlemesine yardımcı olur. Ardından, belirlenen hedeflere yürürken öğrencinin karşısına çıkabilecek zorluk ve fırsatları değerlendirilir. Son olarak, online YKS koçumuz varsa okul ders yükünü de hesaba katarak bir ön çalışma planı hazırlar, sonraki derslerde bu planı uygular ve takip eder. Öğrencinin gelişim durumuna göre çalışma planları güncellenir.

Ön görüşme sonrasında liseye destek öğrenci koçluğu paketi veya YKS sınav koçluğu paketi satın almaya karar veren öğrencinin eposta ve mobil bilgisi alınarak planlanan canlı ders saatleri öncesinde öğrenciye derse katılım linki gönderilir. Görüntülü olarak yapılan YKS online koçluk dersi sonrasında ise talep edilmesi halinde öğrencinin velisine dersin yapıldığına dair mesaj göndermekteyiz. Öğrencinin çalışma ve takip programında aksama olmaması için herhangi bir nedenle yapılamayan dersin telafisi en kısa sürede gerçekleştirilir.

SisalKoçluk olarak 2 farklı online YKS sınav koçluğu paketi ile 1 online tercih danışmanlığı paketi sunmaktayız. Online koçluk paketlerimiz ara sınıf öğrencileri için okula destek, sınava hazırlanan adaylar için de YKS sınav koçluğu sisteminde tasarlanır.

Lütfen online YKS sınav koçluğu paketlerimizi inceleyin. Dilerseniz 1 Aylık YKS Koçluk paketimiz ile başlayın ve sonrasında ihtiyaç duydukça yeniden satın alın. Sormak istedikleriniz için ön görüşme talebinde bulunabilirsiniz. 🙂

2024 Online YKS Koçluk Paketlerimiz ve Fiyatları

Paket Adı1 Aylık Online YKS Koçluk Paketi
KapsamıYKS-TYT-AYT-YDT Online Sınav Koçluğu (veya Okul Başarısını Artırma)
İçerikÖğrencinin ihtiyacına göre koç ile beraber ön görüşmede belirlenecektir.
Ders / Seans SayısıHaftada 1 ders, toplam 4 ders. (Ön görüşme dersi dahil değildir)
Ders / Seans Süresi1 ders süresi 45-50 dakikadır.
Görüşme OrtamıGoogle Meet & Zoom (Cep telefonu, tablet veya PC ile bağlanabilirsiniz.)
Paket FiyatıPaket ücreti 1400TL. (Ders ücreti 350TL) (İndirimli-3 kontenjan)

Paket Adı3 Aylık Online YKS Koçluk Paketi
KapsamıYKS-TYT-AYT-YDT Sınav Koçluğu (veya Okul Başarısını Artırma)
İçerikÖğrencinin ihtiyacına göre koç ile beraber ön görüşmede belirlenecektir.
Ders / Seans SayısıHaftada 1 ders, toplam 12 ders. (Ön görüşme dersi dahil değildir)
Ders / Seans Süresi1 ders süresi 45-50 dakikadır.
Görüşme OrtamıGoogle Meet & Zoom (Cep telefonu, tablet veya PC ile bağlanabilirsiniz.)
Paket FiyatıPaket ücreti 4200TL. (Ders ücreti 350TL)

2024 YKS Online Tercih Danışmanlığı Paketimiz

Online YKS tercih danışmanlığı paketimiz 2024 YKS sonuçlarının açıklanmasıyla tercih konusunda yardıma gereksinim duyan üniversite adayları tarafından tercih edilmektedir.

Paket Adı2024 YKS Online YKS Tercih Danışmanlığı
KapsamıYKS-TYT-AYT Sınav Koçluğu
İçerikÖğrencinin ilgi ve kariyer planına göre YKS tercihlerinde yardımcı olmak
Ders / Seans SayısıTercih takviminde 1 ders
Ders / Seans Süresi1 ders süresi 45 dakikadır.
Görüşme OrtamıGoogle Meet & Zoom (Cep telefonu, tablet veya PC ile bağlanabilirsiniz.)
ÜcretTercih takviminden önce belirlenecektir.

Bir YKS Öğrenci Koçu Yardımıyla Çözülmesi Gereken Temel Problemler

Her ne kadar öğrenci koçluğu bireysel ihtiyaç ve özelliklere dayansa da yukarıda yer alan tüm online öğrenci koçluğu / YKS-TYT-AYT online koçluk paketlerinde öğrenci açısından sorunlu olan ve ele alınması gereken bazı ortak komular mevcuttur. Online YKS-TYT-AYT sınav koçunun görevi sahip olduğu bilgi ve beceriler sayesinde, bu sorunlara ışık tutmak ve rehberlik ederek ilgili sorunların aşılmasında öğrenciye yardımcı olmaktır. Dolayısıyla, öğrenci koçuyla çalışılması gereken ve YKS koçluk paketlerinde yer verilen bazı ortak sorunları şöylece sıralayabiliriz:

  1. Hedef Belirleme
  2. Kariyer Seçimi
  3. Zaman Yönetimi
  4. Stresle Başa Çıkamama
  5. Dağınıklık-Düzensizlik
  6. Yetersiz ve Plansız Çalışma
  7. Heyecan Sorunları
  8. Motivasyon Sorunları
  9. Okuma-Anlama Sorunları
  10. Dijital Bağımlılık

🙂 YKS online koçluk paketlerimizi incelediyseniz haydi şimdi ücretsiz ön görüşme talebinizi yollayın, size daha detaylı bilgi verelim. Lise 9-10-11-12. sınıf öğrencileri ile lise mezunlarını bekleriz. 🙂

İçerik özeti: SisalKoçluk olarak online öğrenci koçluğu, eğitim koçluğu, YKS sınav koçluğu ve tyt-ayt sınav koçluğu canlı ders paketleri sunmaktayız. Online yks sınav koçluğu ve tercih danışmanlığı paketleri, online yks koçluk, yks kocluğu, yks koçluğu, online yks sınav koçluğu paketleri, aylık öğreci koçluğu fiyatı, online eğitim koçluğu paketi, online yks koçluk paketi, yks koçluk paketi, tyt koçluk paketi, yks koçluk online, aylık koçluk paketi, online yks koçluk, online koçluk satın al, YKS sınav koçluğu paketi. 1 Aylık, 3 Aylık ve Dönemlik online öğrenci koçluğu paketlerimizi satın alın ve sınav maratonunda bir adım öne geçin! YKS koçluk paketlerimizi hemen inceleyin!

>> Paylaşmak, değer vermektir! TwitterFacebookPinterestTelegramWhatsapp


Sayfa Kütüğü
Başlık/Link: Online YKS Koçluk Paketlerimiz ve YKS Koçluk Fiyatları – 2024
Özet: Online YKS koçluk paketlerimizi hemen incele. Koçunu seç ve online YKS-TYT-AYT sınav koçunla programına başla! Online YKS koçun seni bekliyor!
Konum: SisalKoçluk » Online YKS Koçluk Paketlerimiz ve YKS Koçluk Fiyatları – 2024